ПРЕЗИДЕНТТIҢ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫНА ЖОЛДАУЫ



ДЕПУТАТТЫҚ IC ТУРАЛЫ

Камышанский Виталий - Ауылға тарту
Жарқайың ауданының әкімі Мұрат Балпан өзінің Facebook-тегі парақшасында жаңалықпен бөлісті: Ақмола облыстық мәслихатының депутаты, кәсіпкер Виталий Камышанский "Жарқайын" ЖШС...

Работа в режиме нон-стоп
В течение октября депутат Акмолинского облмаслихата, первый заместитель председателя Есильского территориального филиала партии «Нұр Отан» Анель Ерденова приняла более...

Депутат областного маслихата, Максим Божко
Депутат областного маслихата, Председатель наблюдательного совета ТОО «Управляющая компания Шанырак» Максим Божко: Нынешнее Послание «Рост благосостояния...

Архив
Басты бет Қабылдау кестесі Байланыс ақпараты Мәслихат тарихынан ОБЛЫСТЫҢ ҚҰРМЕТТІ АЗАМАТЫ

Облыстық қалалық және аудандық мәслихат депутаттарының назарына ТАҢДАУШЫЛАР ТІЗІМІ

03.08.2020

 

Облыстық қалалық және аудандық мәслихат

 депутаттарының назарына

 

"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 26-бабының 2,4-тармақтарына сәйкес облыстық сайлау комиссиясы танысу үшін Ақмола облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау жөніндегі таңдаушылардың тізімін ұсынады.

Әрбір таңдаушы өзі туралы деректерді , таңдаушылар тізімінен тексеруге және тізімге дұрыс енгізілмеген болса немесе дұрыс   қосылмаған болса,  сондай-ақ таңдаушылар туралы деректерде, тізімде жіберілген дәлсіздіктерге шағымдануға құқылы.

 

ТАҢДАУШЫЛАР ТІЗІМІ

Парламент Сенатының депутатын сайлау бойынша

Қазақстан Республикасы Ақмола облысынан

2020 жылғы 12 тамыз

 

 

р/б№

 

Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты

Туған жылы

 

Таңдаушының тұрғылықты жерінің мекен-жайы

 

Ақмола облыстық мәслихаты

1.

Акылбеков

Берик Секербайұлы

1963

Көкшетау қ

 

2.

Ашебеков

Сагадат Каиржанұлы

1951

Целиноград ауданы

Ақмол ауылы

 

3.

Аяганов

Серик Акпенұлы

1952

Көкшетау қ

 

4.

Баймагамбетов

Алибек Бекболатұлы

 

1959

Көкшетау қ

 

5.

Баймышев

Ғалымбек Қазкенұлы

1961

Сандықтау ауданы

 Балкашино селосы

6.

Безвербный

Павел Николаевич

1971

Бурабай ауданы

Қатаркөл аулы

 

7.

Бекмагамбетов

Галым Мадешұлы

1955

Көкшетау қ

 

8.

Белобров

Николай Федорович

1962

Атбасар ауданы

 Полтавка ауылы

9.

Божко

Максим Владимирович

1981

Целиноград ауданы

 Ақмол ауылы

10.

Гусев

Александр Яковлевич

1958

Аршалы ауданы

 Турген ауылы

 

11.

Джалмагамбетов

Талгат Турсунбайұлы

1966

Бурабай ауданы

Щучинск қ

12.

Ерденова

Анэль Сапаргалиқызы

1976

Есіл ауданы

Есіл қаласы

 

13.

Жаксылыков

Асен Дулатұлы

1980

 Көкшетау қ

 

14.

Жукова

Ирина Николаевна

1968

Шортанды ауданы

Шортанды кенті

15.

Искаков

Нартай Жуматайұлы

1961

Көкшетау қ

 

16.

Камелиденов

Жанбулат Шагбанұлы

1962

Степногорск қ

 

17.

Камышанский

Виталий Петрович

1954

 

Жарқайын ауданы

Костычево атындағы ауыл

18.

Кистин

Сергей Александрович

 

1978

Көкшетау қ

 

19.

Курумбаев

Омиржан Сарсенбекұлы

1983

Шортанды ауданы

 Новоселовка ауылы

20.

Мащинская

 Елена Ивановна

1962

Көкшетау қ

21.

Муратов

Ринат Рауфович

1965

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

22.

Наурызбаева

Баглан Назымбеккызы

1976

 Степногорск қ

 

23.

Осиненко

Геннадий Вениаминович

1955

Көкшетау қ 

 

24.

Пельцер

Валерий Александрович

1964

Астрахан ауданы

Первомайка ауылы

25.

Рахимбаев

Серик Жумадилұлы

1967

Қорғалжын ауданы

 Сабынды  ауылы 

26.

Симчук

Валерий Николаевич

1956

Ақкөл ауданы

 Ақкөл қ

 

27.

Султанов

Кайрат Абайдоллаұлы

1970

Зеренді ауданы

Зеренда селосы

28.

Тайшытаев

 Аждар Тайшытайұлы

1953

Атбасар ауданы

Атбасар қ

 

29.

Томилов

Анатолий Иванович

1949

Степногорск қ

 

30.

Уразаков

Темербулат Рахметұлы

1952

Ерейментау ауданы

Ерейментау қ

 

Көкшетау қалалық мәслихаты

 

1

Абишев

Жанат Калкаманұлы

 

1974

Көкшетау қ

 

2

Амиржанов

Жумабай  Кабенұлы

1960

Кокшетау қ

 

3

Арыстанкызы Роза

1968

 Кокшетау қ    

4

Аузаров

Аргын Ануарбекұлы

1958

Көкшетау қ  

 

5

Бегалин

Боранбай Карпкалиұлы

1953

Көкшетау қ

 

6

Елюбаев

 Мади Сагинтайұлы

1982

Көкшетау қ  

 

7

Зиборов

Сергей Викторович

1965

Көкшетау қ

 

8

Копишев

Галимжан Суюндикұлы

1980

Көкшетау қ

 

9

Калишев

Рустем Серикұлы

1974

Көкшетау қ

10

Макишев

Руслан Аманбайұлы

1976

Көкшетау қ

 

11

Максимец

Станислав Юревич

1966

 Көкшетау қ

 

12

Нурумова

Зауреш Олжабайқызы

1965

Көкшетау қ

 

13

Тукеев

Мурат Мукашұлы

1958

 Көкшетау қ 

 

14

Шаримова

Асия Умертасқызы

1959

Көкшетау қ

 

15

Шиманский

Владимир Юрьевич

1965

 Көкшетау қ

 

Степногорск қалалық мәслихаты

1

Балпанов

Дархан Серикұлы

1977

 Степногорск қ

 

2

Гетманов

Алексей Сергеевич

 

1974

Степногорск қ

 

3

Жаманбаев

Дулат Ибрагимұлы

1961

 Шаңтөбе кенті

 

4

Джагпаров

Олжас Аманжолұлы

1987

Степногорск қ

 

5

Дуйсенов

Аскар Хайруллаұлы

1963

Степногорск қ

 

6

Каршегенов

Алтынбек Тулеугалиұлы

1977

 Степногорск қ

 

7

Козейчук

Владимир Алексеевич

1954

Степногорск қ

 

8

Копеева

Галия Банцатовна

1959

Степногорск қ

 

9

Лощинская

Наталья Васильевна

1956

Степногорск қ

 

10

Морозова

Наталья Алексеевна

1961

Степногорск қ

 

11

Подолько

Надежда Борисовна

1965

Степногорск қ

 

12

Шакенов

Хаджимурат Ирденұлы

1968

 Степногорск қ

 

Ақкөл аудандық мәслихаты

1

Абдин

Жанбырбай Мулдасеитұлы

1965

Ақкөл ауданы

Ақкөл қ

2

Бердимуратова

Шрак Кайрошқызы

1971

Ақкөл ауданы

Ақкөл қ

3

Бертлеуов

Отебек Турсунұлы

1964

Ақкөл ауданы

 Ақкөл қ

4

Калашникова

Надежда Григорьевна

1955

Ақкөл ауданы 

Ақкөл қ

 

5

Мананбаева

Айжан Кенжибайқызы

1947

 Ақкөл ауданы

 Ақкөл қ

6

Моор

Александр Адольфович

1966

Ақкөл ауданы 

Ақкөл қ

7

Нурсадыков

 Куаныш Даулетканұлы

1956

Ақкөл ауданы

  Ақкөл қ

8

Пигнастеев

Николай Василийұлы

1963

Ақкөл ауданы

Ақкөл қ

9

Салыбекова

Джульдузай Таубайқызы

1961

Ақкөл ауданы

  Ақкөл қ

10

Тимошин

Алексей Иванович

1956

Ақкөл ауданы  

Ақкөл қ

11

Хамхоева

Лиза Суламбековна

1972

Ақкөл ауданы

Ақкөл лесхоз ауылы

12

Умербаев

Бауржан Досанұлы

1963

Ақкөл ауданы

Урюпинка ауылы

Аршалы аудандық мәслихаты

 

1

Алиев Али Мухаммедұлы

1991

Аршалы ауданы

Жібек жолы ауылы

2

Алиев

Эльман Эльдарович

1958

Аршалы ауданы

Аршалы кенті

3

Байгожин

Азамат Ахантайұлы

1975

Аршалы ауданы

 Жібек жолы ауылы

4

Казбеков

Ербол Ерсаинұлы

1976

Аршалы ауданы

 Жібек жолы ауылы

 

5

Козлова

Анна Викторовна

1987

Аршалы ауданы

Аршалы кенті

6

Оспанов

Берик Кимадиұлы

1960

Аршалы ауданы

Аршалы кенті

7

Лебедев

Александр Александрович

1957

Аршалы ауданы

Белоярка ауылы

 

8

Слободянюк

Ирина Александровна

1973

Аршалы ауданы

Аршалы кенті

9

Сулейменов

 Асхат Муратұлы

1988

Аршалы ауданы

 Арнасай ауылы

10

Тналина

Тазагуль Темиргалиқызы

1963

Аршалы ауданы

 Аршалы кенті

11

Шедербеков

 Кайрат Айтмагамбетұлы

1973

Аршалы ауданы,

Константиновка ауылы

12

Устенбеков

Келжан Сапарұлы

1979

Аршалы ауданы

Ижевское ауылы

Астрахан аудандық мәслихаты

 

1

Бейсенбенов

Асхат Амангельдіұлы      

      1988

Астрахан ауданы

Астраханка селосы

2

Дюсекеева

Жанна Ермекқызы

1970

Астрахан ауданы

Первомайка ауылы

3

Избасаров

Бугубай Казизұлы

1955

Астрахан ауданы

 Ұзынкөл ауылы

4

Ищанов

 Ерлан Муратұлы

 

1984

 

 

Астрахан ауданы

Петровка ауылы

 

5

Қожахмет

Мирам Қосманұлы                    

1963

Астрахан ауданы

 Астраханка селосы

6

Мальков

Анатолий Викторович

1963

Астрахан ауданы

Жалтыр ауылы

7

Муканова

Гүльбагдад  Кайратқызы

1969

Астрахан ауданы

 Жалтыр ауылы

8

Путинцева

Валентина Сергеевна

1988

Астрахан ауданы

 Астраханка селосы

9

Сагадатов

Дюсен Казизұлы            

1962

Астрахан ауданы

Новочеркасское ауылы

 

10

Шеин

Игорь  Васильевич

1958

Астрахан ауданы

Жалтыр ауылы

11

Шарипов

 Болат Каиркенұлы

 

1965

 

 

Астрахан ауданы

 Қызылжар ауылы

 

 

Атбасар аудандық мәслихаты

 

1

Аксеитова

Сауле Копбайқызы

1965

Атбасар ауданы

Атбасар қ

 

2

Ахметов

Абай Багарұлы

1958

Атбасар ауданы

Мариновка ауылы

3

Безверхова

Наталья Андреевна

1963

Атбасар ауданы

Ақан Құрманов ауылы

4

Борумбаев

Багдат Айтжанұлы

1953

Атбасар ауданы

Атбасар қ

 

5

Досмуханов

Руслан Кайратұлы

1979

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

6

Дюсембаев

 Мурат Мешинбайұлы

1974

Атбасар ауданы

Атбасар қ

 

7

Евлоев

Бекхан Тарханович

1951

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

8

Елисеев

Алексей Константинович

1977

Атбасар ауданы

Покровка ауылы

9

Исмагулов

Бауржан Калиаскарұлы

1973

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

10

Кенжибаев

Жаслан Тулегенұлы

1979

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

11

Комбатуров

Аблай Тулегенұлы

1962

Атбасар ауданы

Сочинское ауылы

12

Молодикова

Светлана Яковлевна

1968

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

13

Садвокасов

Мурат Нурбекұлы

1975

Атбасар ауданы

Шуйское ауылы

 

14

Токарев

 Михаил Александрович

1980

Атбасар ауданы

 Атбасар қ

 

Біржан сал  аудандық мәслихаты

1

Акишев

 Самат Кажибайұлы

1980

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

2

Бочковский

Александр Владиславович

1974

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

3

Даулетханов

Медет Карыбайұлы

1992

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

4

Куртабиева

Гульмира Амангельдіқызы

1965

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

5

Казыбаев

Еркен Манарбекұлы

1976

 

Біржан сал ауданы

 Макинка ауылы

6

Магерко

Игорь Ефимович

1962

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

7

Маркова

Татьяна Николаевна

1974

 

Біржан сал ауданы

 Заураловка ауылы

8

Тастанбеков

Кайрат Адаханұлы

1985

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

9

Шауенов

Серик Жанатұлы

1968

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қаласы

10

Хадиев

Фарит Адыхамович

Келесі мақалада жалғасы.

 
 
ПОЧТОВЫЙ АДРЕС: г. Кокшетау ул. Абая 83, индекс: 020000
ТЕЛЕФОН: 8 (7162) 25-47-68
ФАКС: 8 (7162) 25-71-80
ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА: akm_maslihat@mail.ru