ПРЕЗИДЕНТТIҢ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫНА ЖОЛДАУЫ



ДЕПУТАТТЫҚ IC ТУРАЛЫ

Камышанский Виталий - Ауылға тарту
Жарқайың ауданының әкімі Мұрат Балпан өзінің Facebook-тегі парақшасында жаңалықпен бөлісті: Ақмола облыстық мәслихатының депутаты, кәсіпкер Виталий Камышанский "Жарқайын" ЖШС...

Работа в режиме нон-стоп
В течение октября депутат Акмолинского облмаслихата, первый заместитель председателя Есильского территориального филиала партии «Нұр Отан» Анель Ерденова приняла более...

Депутат областного маслихата, Максим Божко
Депутат областного маслихата, Председатель наблюдательного совета ТОО «Управляющая компания Шанырак» Максим Божко: Нынешнее Послание «Рост благосостояния...

Архив
Басты бет Қабылдау кестесі Байланыс ақпараты Мәслихат тарихынан ОБЛЫСТЫҢ ҚҰРМЕТТІ АЗАМАТЫ

Таңдаушылар тізімін жалғастыру.

03.08.2020

Біржан сал  аудандық мәслихаты

1

Акишев

 Самат Кажибайұлы

1980

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

2

Бочковский

Александр Владиславович

1974

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

3

Даулетханов

Медет Карыбайұлы

1992

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

4

Куртабиева

Гульмира Амангельдіқызы

1965

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

5

Казыбаев

Еркен Манарбекұлы

1976

 

Біржан сал ауданы

 Макинка ауылы

6

Магерко

Игорь Ефимович

1962

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

7

Маркова

Татьяна Николаевна

1974

 

Біржан сал ауданы

 Заураловка ауылы

8

Тастанбеков

Кайрат Адаханұлы

1985

 

 Біржан сал ауданы

 Степняк қ

9

Шауенов

Серик Жанатұлы

1968

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қаласы

10

Хадиев

Фарит Адыхамович

1983

 

Біржан сал ауданы

 Степняк қ

 

Бұланды аудандық мәслихаты

1

Антошкина

Елена Анатольевна

1968

 

Бұланды ауданы

 Новобратское ауылы

 

2

Джанадилов Казахстан

 

1965

 

Бұланды ауданы

Никольское ауылы

 

3

Есентуров

Айбат  Абайұлы

1959

 

 Бұланды ауданы

 Алтынды ауылы

 

4

Жакупов

Жамбыл Шайкенұлы

1960

 

Бұланды ауданы

 Макинск қ

 

5

Желтов

Геннадий Анатольевич

1959

 

Бұланды ауданы

Тоқтамыс ауылы

 

6

Кажаканов

Бектас Темиргалиұлы

1964

 

Бұланды ауданы

 Макинск қаласы

7

Кусаинов

Шахман Байдуйсенұлы

1959

 

Бұланды ауданы

 Макинск қ

 

8

Мельман

Андрей Яковлевич

1967

 

Бұланды ауданы

 Макинск қ

 

9

Нагайко

Ольга Владимировна

 

1964

 

Бұланды ауданы

Журавлевка ауылы

10

Рамазанов

Кайрат Николаевич

1965

 

Бұланды ауданы

 Капитоновка ауылы

11

Садвакасов

Тайбасар Толегенұлы

1957

 

Бұланды ауданы

Макинск қаласы

 

12

Сихимбаев

Тлеухабил Кусаинұлы

1961

 

Бұланды ауданы

Макинск қаласы

13

Ташимова

Карлыгаш Каирбайқызы

1971

Бұланды ауданы

Макинск қаласы

 

Бурабай аудандық мәслихаты

 

1

Алпысбаев

Алмаз Сансызбайұлы

1983

Бурабай ауданы

 Щучинск қ

 

2

Базаева

Нурслу Талгатқызы

1974

Бурабай ауданы

 Бурабай кенті

 

3

Байбуров

 Канат Толегенұлы

1972

Бурабай ауданы

 Щучинск қ

 

4

Бейсенов

Утельбай Тулеуұлы

1955

Бурабай ауданы

 Щучинск қ

 

5

Кайдаулов

Рахат Курмашұлы

1979

Бурабай ауданы

  Щучинск қаласы

6

Махаев

Рамазан Калкенұлы

1954

Бурабай ауданы

 Щучинск қ

 

7

Рахимжанов

Мейрамбек Кудайбергенұлы

1992

Бурабай ауданы

 Зеленый Бор ауылы

8

Тюкачёва

Любовь Васильевна

1963

Бурабай ауданы

Зеленый Бор ауылы

9

Умуртаева

Кайныш Калиқызы

1958

Бурабай ауданы

 Щучинск қ

10

Устинович

Владимир Александрович

1970

Бурабай ауданы

Златополье ауылы

11

Хамзин

Сансызбай Ботыбайұлы

1964

Бурабай ауданы

 Кенесары ауылы

12

Хамзина

Гаухар Орынгалиқызы

1957

Бурабай ауданы

 Щучинск қаласы

 

13

Шаяхметов

Куанышбек Кабденұлы

1966

Бурабай ауданы

Щучинск қ

 

Егіндікөл аудандық мәслихаты

1

Абилов

Бегиндик Куандыкұлы

1958

Егіндікөл ауданы

Егіндікөл ауылы

2

Ахмедов

 Рустам Угиевич

1980

Егіндікөл ауданы

 Егіндікөл ауылы

3

Бектуров

 Мерхат Идрисұлы

1984

Егіндікөл ауданы

 Егіндікөл ауылы

4

Бокишев

Талгат Кабдоллаұлы

1972

Егіндікөл ауданы

 Тоғанас ауылы

5

Глашев

Оралбай Байдуұлы

1961

Егіндікөл ауданы

Полтавское ауылы

6

Достенов

Кабдулмуталиф Омарұлы

1964

Егіндікөл ауданы

Буревестник ауылы

7

Ошакбаев

КайырТлеугабылұлы

1970

Егіндікөл ауданы

 Қоржынкөл ауылы

8

Садыбеков

Олжас Мухамедияұлы

1985

Егіндікөл ауданы

 Егіндікөл ауылы

9

Серикбаев

Махсетбай Рысбайұлы

1970

Егіндікөл ауданы

 Жұлдыз ауылы

10

Шевцова

Лариса Александровна

1974

Егіндікөл ауданы

 Егіндікөл ауылы

Ерейментау аудандық мәслихаты

 

1

Адайкин

Юрий Борисович

1964

Ерейментау ауданы

 Ерейментау қ

2

Аскар Ергали

1987

Ерейментау ауданы

 Олжабай батыр атындағы ауыл

3

Биекенов

Ержан Хамитұлы

1971

Ерейментау ауданы

 Новомарковка ауылы

4

Горончко

Надежда Петровна

1973

Ерейментау ауданы

 Ерейментау қ

5

Имашев

Ерканат Муратұлы

1975

Ерейментау ауданы

Ерейментау қ

6

Калиев

Талгат Асылханұлы

1976

Ерейментау ауданы

 Ерейментау қ

7

Мандаев

Нуртас Боранбайұлы

1968

Ерейментау ауданы

 Ерейментау қ

8

Масұғұт

Қанат Нұртасұлы

1978

Ерейментау ауданы

 Байсары ауылы

9

Махметов

Кайрат Тулеубайұлы

1961

Ерейментау ауданы

Ерейментау қ

10

Стекольщикова

 Татьяна Евгеньевна

1967

Ерейментау ауданы

 Ақсуат ауылы

11

Сулейменов

 Абиш Абенұлы

1965

Ерейментау ауданы

 Еркіншілік ауылы

12

Сырымбетов

Аблайхан Куандыкұлы

1976

Ерейментау ауданы

 Ерейментау қ

 

Есіл аудандық мәслихаты

1

Агымбаева

Сауле Камелқызы

1962

Есіл ауданы

 Есіл қаласы

 

2

Алибеков

Кайрат Кабылұлы

1965

Есіл ауданы

 Калачи ауылы

3

Ахметов

Ойрат  Тулепбекұлы

1963

Есіл ауданы

 Есіл қаласы

4

Буркова

Екатерина Владимировна

1989

Есіл ауданы

 Свободное ауылы

5

Господарь

Анатолий Анатольевич

1977

Есіл ауданы

 Есіл қаласы

6

Жорабек

Абай  Жуманұлы

1980

Есіл ауданы

 Заречное ауылы

7

Каримова

 Гульнара Кабулкаирқызы

1963

Есіл ауданы

 Есіл қаласы

8

Клименко

Лариса Ивановна

1961

Есіл ауданы

Есіл қаласы

9

Мистриди

 Константин Георгиевич

1952

Есіл ауданы

Есіл қ

10

Репутацкий

Леонид Петрович

1959

Есіл ауданы

Есіл қаласы

11

Салтаев

Рамзан Саидович

1961

Есіл ауданы

 Бұзылық ауылы

12

Тюркин

Валерий Николаевич

1955

Есіл ауданы

 Юбилейное ауылы

Жақсы аудандық мәслихаты

1

Абдикаимов

Ерик  Серикұлы

1986

Жақсы ауданы

 Жақсы ауылы

2

Абишева

Сауле Муканқызы

 

1963

Жақсы ауданы

 Ишимское ауылы

3

Алешина

Елена Витальевна

 

1971

Жақсы ауданы

 Запорожье ауылы

4

Гертнер

Виктор Фридрихович

1953

Жақсы ауданы

 Белағаш ауылы

5

Джанадилов

Бисейт  Аканұлы

 

1962

Жақсы ауданы

 Жақсы ауылы

6

Казьмин

Павел Валентинович

 

1974

Жақсы ауданы

 Новокиенка ауылы

7

Кусаинов

Каиржан Кожахметұлы

 

1975

Жақсы ауданы

 Жақсы ауылы

8

Мейрамов

 Мурат Жумагалиұлы

 

1963

Жақсы ауданы

 Кийма ауылы

9

Муханбетжанова
Гульден Есмурат
қызы

 

1976

Жақсы ауданы

 Тарасовка ауылы

10

Нуржанов

 Магаз

1954

 Жақсы ауданы

 Жаксы ауылы

11

Омарова

 Асемгуль Бакирқызы

 

1978

Жақсы ауданы

 Жаңа-Кийма ауылы

12

Шакеев

Узакпай Тастанбекұлы

 

1953

Жақсы ауданы

 Киров ауылы

Жарқайың аудандық мәслихаты

1

Аубакиров

 Бексултан Шарипұлы

1966

Жарқайың ауданы

 Баранкөл ауылы

2

Аубакиров

 Серикбай Туленұлы

1966

Жарқайың ауданы

 Шойындыкөл ауылы

3

Ахметова

Улбосин Аскарқызы

1959

Жарқайың ауданы

 Державинск қаласы

4

Байжуманова

Карлыгаш Идрисқызы

1964

 

 Жарқайың ауданы

 Державинск қаласы

5

Виничук

Виктор Николаевич

1959

 

Жарқайың ауданы

 Державинск қаласы

6

Жунусов

Азамат Талгатұлы

1991

 

Жарқайың ауданы

 Державинск қаласы

7

Меджидов

 Джаваншир Гасан-оглы

1974

 

Жарқайың ауданы

 Державинск қаласы

8

Оспан-Улы

Серик Абдешұлы

1958

 

Жарқайың ауданы

Державинск қаласы

9

Пугачёв

Алексей Николаевич

1976

Жарқайың ауданы

 Львовское ауылы

10

Самаев

Айтбек Курманбекұлы

1959

 

Жарқайың ауданы

 Отрадное ауылы

11

Сёмкин

Николай Николаевич

1957

 

Жарқайың ауданы

 Пятигорское ауылы

Зеренді аудандық мәслихаты

1

Айдосова

Бахытжан Досымбекқызы

1970

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

2

Амирдинов

 Рафит Навердинович

1979

Зеренді ауданы

Зеренді ауылы

3

Аугалиев

Кайрат Досымұлы

1968

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы.

4

Буканов

Кушпай Абилькаирұлы

1964

 
 
ПОЧТОВЫЙ АДРЕС: г. Кокшетау ул. Абая 83, индекс: 020000
ТЕЛЕФОН: 8 (7162) 25-47-68
ФАКС: 8 (7162) 25-71-80
ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА: akm_maslihat@mail.ru