ПРЕЗИДЕНТТIҢ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫНА ЖОЛДАУЫ



ДЕПУТАТТЫҚ IC ТУРАЛЫ

Камышанский Виталий - Ауылға тарту
Жарқайың ауданының әкімі Мұрат Балпан өзінің Facebook-тегі парақшасында жаңалықпен бөлісті: Ақмола облыстық мәслихатының депутаты, кәсіпкер Виталий Камышанский "Жарқайын" ЖШС...

Работа в режиме нон-стоп
В течение октября депутат Акмолинского облмаслихата, первый заместитель председателя Есильского территориального филиала партии «Нұр Отан» Анель Ерденова приняла более...

Депутат областного маслихата, Максим Божко
Депутат областного маслихата, Председатель наблюдательного совета ТОО «Управляющая компания Шанырак» Максим Божко: Нынешнее Послание «Рост благосостояния...

Архив
Басты бет Қабылдау кестесі Байланыс ақпараты Мәслихат тарихынан ОБЛЫСТЫҢ ҚҰРМЕТТІ АЗАМАТЫ

Таңдаушылар тізімін жалғастыру 2б.

03.08.2020

Зеренді аудандық мәслихаты

1

Айдосова

Бахытжан Досымбекқызы

1970

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

2

Амирдинов

 Рафит Навердинович

1979

Зеренді ауданы

Зеренді ауылы

3

Аугалиев

Кайрат Досымұлы

1968

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы.

4

Буканов

Кушпай Абилькаирұлы

1964

Зеренді ауданы

Красный Кордон ауылы

5

Молдахметов

Мурат Джагпарұлы

1958

Зеренді ауданы

 Көктерек ауылы

6

Николаева

Людмила Павловна

1958

Зеренді ауданы

 Алексеевка ауылы

7

Поздняков

Иван Павлович

1956

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

8

Таласбаева

Алия Аманжолқызы

1958

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

9

Таранов

Петр Дмитриевич

1958

Зеренді ауданы

Ермаковка ауылы

10

Тулебаева

Акмейр Карамендеқызы

1974

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

11

Халелова

Эльмира Майданқызы

1970

Зеренді ауданы

 Зеренді ауылы

12

Хасенов

Ныгмет Тлегенұлы

1969

Зеренді ауданы

 Молодежное ауылы

 

 

Қорғалжын аудандық мәслихаты

 

1

Мамыраемов 

Самат Укешұлы

1975

Қорғалжын ауданы

 Өркендеу ауылы

2

Баешев

Наурызхан Динмухамбетұлы

1995

Қорғалжын ауданы

 Қорғалжын ауылы

3

Балабекова

Гульжамал Шакарқызы

1967

Қорғалжын ауданы

 Кенбидайық ауылы

4

Балгабаев

Омирбай Какимұлы

1953

Қорғалжын ауданы

 Арықты ауылы

5

Досанбаев 

Бекет Анарбайұлы

1981

Қорғалжын ауданы

 Қарғалы ауылы

6

Жумабаев

 Кайрат Туленұлы

 1958

Қорғалжын ауданы

 Сабынды ауылы

7

Мажитова

 Батжан

1953

Қорғалжын ауданы

 Қорғалжын ауылы

8

Омаров

Дауренбек  Махситұлы

 1974

Қорғалжын ауданы

 Үшсарт ауылы

9

Смагулова

Раушан Казбекқызы

 1983

Қорғалжын ауданы

 Майшұқыр ауылы

10

Тәжин

Нұрлан Есіркепұлы

 1963

Қорғалжын ауданы

 Қорғалжын ауылы

 

11

Темірбек

Жаңбыршы Есімұлы

1958

Қорғалжын ауданы,

 Қорғалжын ауылы

Сандықтау аудандық мәслихаты

1

Алибекова 

Жанат Джангельдіқызы

1987

 

Сандықтау ауданы

 Барақпай ауылы

2

Бектуров

Ербол  Таскужаұлы

1975

Сандықтау ауданы

 Мысок ауылы

3

Белуха

Александр Валерьевич

1967

Сандықтау ауданы

Сандықтау ауылы

4

Галюк

Андрей Васильевич

1976

Сандықтау ауданы

Приозерный ауылы

5

Джейранов

 Алексей Иванович

1961

Сандықтау ауданы

 Каменка ауылы

6

Докаев

 Шарип Алиевич

1965

Сандықтау ауданы

 Балкашино ауылы

7

Закусилов

Александр Александрович

1971

Сандықтау ауданы

 Максимовка ауылы

8

Касымова

Мадина Тулегенқызы

1971

Сандықтау ауданы

 Балкашино ауылы

9

Клюшников

Сергей Иванович

1959

Сандықтау ауданы

 Балкашино ауылы

10

Султанов 

Канат Кабенұлы

1962

Сандықтау ауданы

 Раздолье ауылы

11

Тамбовцева

Наталья Викторовна

1966

Сандықтау ауданы

 Балкашино ауылы

Целиноград аудандық мәслихаты

1

Абеева

Сагимбала Хасенқызы

1973

Целиноград ауданы

Талапкер ауылы

2

Бутакова

Александра Николаевна

1962

Целиноград ауданы

Арай ауылы

3

Верёвкин

Андрей Павлович

1966

Целиноград ауданы

 Родина ауылы

4

Жандилдин

Абитжан Саканұлы

1955

Целиноград ауданы

 Оразақ ауылы

5

Ибраев

Болатбек Мухтарұлы

1958

Целиноград ауданы

 Қабанбай батыр ауылы

6

Койлыбаев

Галым Жаксылыкұлы

1971

Целиноград ауданы

 Мәншүк ауылы

7

Кульмагамбетов

Талгат Мактайұлы

1962

Целиноград ауданы

 Жаңа есиль ауылы

8

Матайбаева

Сайра Айтенқызы

1968

Целиноград ауданы

 Қосшы ауылы

9

Мофа

Яков Федорович

1954

Целиноград ауданы

Рахымжан Қошқарбаев ауылы

10

Саденова

Индира Сабырбекқызы

1992

Целиноград ауданы

 Ақмол ауылы

11

Тиманов

Александр Александрович

1961

Целиноград ауданы

 Ақмол ауылы

12

Токабаев

Нургали Жоламанұлы

1964

Целиноград ауданы

 Қараөткел ауылы

Шортанды аудандық мәслихаты

 

1

Бельц

Яков Готлибович

1960

Шортанды ауданы

 Новокубанка ауылы

2

Волокитин

Вадим Александрович

1976

Шортанды ауданы

 Шортанды кенті

3

Горкушева

Галина Ивановна

1968

Шортанды ауданы

Дамса ауылы

4

Даитова

Галия Тулешқызы

1972

Шортанды ауданы

Бозайғыр ауылы

5

Жапаров

Ерболат Дауренұлы

1989

ортанды ауданы

 Дамса ауылы

6

Кожамсеитов

Ахмедия Шабданұлы

1964

Шортанды ауданы

 Шортанды кенті

7

Коровина

Анна Антоновна

1952

Шортанды ауданы

 Шортанды кенті

8

Муканова

Галиябану Есенқызы

1958

Шортанды ауданы

 Жолымбет кенті

9

Шевченко

 Виктор Александрович

1957

Шортанды ауданы

 Жолымбет кенті

10

Отаров

Дархан Кадырханұлы

1980

Шортанды ауданы

 Степное ауылы

11

Хабовский

Анатолий Иванович

1979

Шортанды ауданы

 Научный кенті

12

Фурта

Анна Николаевна

1964

Шортанды ауданы

 Петровка ауылы

Облыстық сайлау комиссиясы

 
 
ПОЧТОВЫЙ АДРЕС: г. Кокшетау ул. Абая 83, индекс: 020000
ТЕЛЕФОН: 8 (7162) 25-47-68
ФАКС: 8 (7162) 25-71-80
ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА: akm_maslihat@mail.ru